» Poradna » TV, audio a video

Xiaomi Mi TV Stick

Dobrý den chtěl jsem se jenom zeptat co mám dělat když mi hned po zapnutí Xiaomi Mi TV Stick ukazuje nějaké čínské názvy pak nějaké kolečka a potom factory test mode. Co mám dělat ? Děkuji za odpověď.//troll? Uživatel sám na sebe reaguje pod různými přezdívkami. Promazáno.//

Odpovědi na otázku

Nepisu o tom nic v navode?

Kde jsi ho kupoval? To asi nebude z EU nebo Global distribuce co? Protože já bral normálně z alzy, mám ho už přes rok a nic takového mi to nedělá.

Koupit si čínský slovník. Nebo si přečíst návod.

to je cisto nove vybalene z krabice? Reklamuj, kde si to kupil. Ked to je stare alebo nemozes reklamovat, vyhod to a kup v alze novy - ale radsej mibox.