» Poradna » Ostatní

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P

Dobrý den.Na základě hodnocení jsem si zakoupil kameru :Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P .Je to opravdu dobrá kamera jen se chci zeptat zda existuje program kterým bych mohl ovládat kameru doma v PC. Již jsem se o to pokusil ale pořád to chtělo jen přihlášení nikoli třeba založení účtu. Např : YIHomePCClientIntl.Předem děkuji za radu na uvedený E-mail.S pozdravem Váš čtenář.

Odpovědi na otázku

žádný email tady uvedený není a i kdyby byl, tak na mail ti nikdo psát nebude. Tohle není seznamka Sem jsi napsal dotaz, tady si přečti odpověď. Program pro PC nejspíš neexistuje a pokud to půjde, tak jedině přes prohlížeč. Nepochybně se vše dočteč v manuálu.

Jediný způsob, na který který jsem přišel, je pomocí emulátoru Linuxu. Já jsem použil BlueStacks, možná jsou i jiné (a třeba i lepší), ale nadšený jsem z toho nebyl.Jaké řešení jsi použil ty? Docela by mě to zajímalo, já jsem přímo na PC nic nenašel.