» Poradna » Ostatní

Xiaomi Mi band 3 po nainstalování češtiny nefunguje

Dobrý večer,mám takový problém. Dnes jsem si zakoupila náramek Xiaomi Mi Band 3. Spárovala jsem si ho s telefonem, vše fungovalo. Na doporučení jsem si do něj nainstalovala češtinu, jenže po tomhle nainstalování je náramek aplikací Mi fit nezjistitelný a neviditelný. Zkoušela jsem i jiné aplikace, ale vždy to bylo stejné. Na náramku mám obrázek telefonu a napsané - Připojit pro aktualizaci. Jenže to nejde, Dokážete mi prosím někdo poradit, jak dát náramek do továrního nastavení bez aplikace a zda to vůbec půjde? Moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Docela by mě zajímalo odkud ten firmware byl... Příště bych doporučil instalaci českého firmwaru přes "Notify and Fitness". Jinak se divím, že MiFit ho nevidí... Nevím o tom, že by náramek byl připojitelný k PC (má stejně jen dva piny, takže se umí jen nabíjet). Takže jediná možnost určitě povede přes mobil. A pokud tam nejde připojit, tak to nevidím moc reálně... Kdyby se náramek připojil k MiFit, tak ten ho okamžitě zpětně přeinstaluje na svůj.Jinak bych se možná zkusil pozeptat v Mi Store. Teď se v ČR oteviralo/otevírá spousta poboček, ale záleží v jakém jste městě.