» Poradna » Mobily

Xiaomi mi a1: Problémy s fotkami a hudbou

Dobrý den, po problémech s aplikací Google Fotky, jsem si stáhla galerii jinou, mobil totiž žádnou vlastní nemá. Po vyzkoušení všech jiných možných variant problém stále přetrvává. Nejde přesouvat fotky mezi jednotlivými složkami a to ani v úložišti, fotky se totiž pak nezobrazují vůbec. Některé fotky nejdou ani smazat a v telefonu zůstávají napořád. Občas pomůže restartovat telefon, ale to přeci nejde dělat po každém přesunu fotky. Podobný problém mám s hudební knihovnou. Když stáhnu písničku, v této jediné hudební aplikaci se nezobrazuje, případně má 0 sekund trvání. Telefon se musí opět restartovat a pak se písnička zobrazí. Je toto normální, či případně je problémem to, že vše ukládám na SD kartu? Děkuji za všechny rady.

Odpovědi na otázku

Proveďte zálohu tovární reset, zkuste to znovu, zkusete si jinou kartu a pak případně reklamujte. Víte je docela divné jak píšete ...po problémech s aplikací Google Fotky, jsem si stáhla galerii jinou, mobil totiž žádnou vlastní nemá... ...mobil vlastní samo má, jsou to Fotky Google A1 od Xiomi je totiž "lowend Nexus" .

To je zjevně chyba paměti = vadná SD karta.