» Poradna » Mobily

Xiaomi mi 9+nfc platby

má někdo zmíněný mobil a platí s ním? Nahrál jsem do Google Pay vše potřebné i tváří se že je vše jak má, přesto pokus o placení neprojde. Přitom stejná karta v GP na noname přístroji za necelých 5Kk od Elephone jde na první dobrou. Nemá Xiaomi nějakou specialitu v menu kde se ještě něco musí povolit? Hledal jsem co se dalo i restartování NFC a restart přístroje ale efekt nula...

Odpovědi na otázku

Zdravím, mám sice Xiaomi 9T, ale placení mi také dělalo problémy. Aby ti placení fungovalo musíš změnit v nastavení NFC - Pozice bezpečnostích prvků na peněženku HCE (defaultně nastaveno SIM). Pak by to mělo fungovat

díky, funguje!