» Poradna » Mobily

Xiaomi-LTE

Ahoj Chci kupovat telefon Xiaomi redmi note 2 prime a chci aby mi tam jel internet od o2.o2 podporuje 800 mHz a 1800 mHz ve velkých městech jako je Brno a Praha.Smlouvu mám na dva roky tak aby nevznikly nějaké problémy při koupi.Děkuji

Odpovědi na otázku

To budeš kvůli každé kravíně zakládat nové vlákno? Se podívej do původního vlákna co jsi založil, tam máš odpovědi snad úplně na všechno .... A nepis tady že chceš něco objednávat, když tam píšeš že už jsi objednal ... a ještě k tomu něco úplně jiného, vypadáš pak jako trouba ...

No tak kupuj, kupuj. V Poradně to oznamovat nemusíš.

ne je to na stejný telefon!!!a připadalo mi rozumné založit nové vlákno

To ti připadalo blbě...

za co děkuješ? my děkujeme za informaci, dotaz nezaznamenán....

Tak to mas smolika...

Milióny chytrých telefonů jsou v ohrožení. Stačí se připojit na veřejnou Wi-FiChyba je obsažena v grafické nadstavbě operačního systému Android, kterou používají chytré telefony od Xiaomi.

link ?

www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/409522-miliony-chytrych-telefonu-jsou-v-ohrozeni-staci-se-pripojit-na-verejnou-wi-fi.html

Jedná se o čínskou oficiální verzi ROM. v ČR se používá anglická ROM, která je upravená.Navíc, v nové verzi je chyba odstraněná a jelikož updaty vychází každý týden, tak je odstraněná na všech telefonech.

Ve skutečnosti chyba stále existuje. Paradoxně zrovna komunikuju s jedním z lidí, kteří tu původní chybu zveřejňovali. Původní chyba se týkala aplikace Analytics. Tato druhá se týká aplikace SystemAdSolution která je obsažena i v globální ROMce a updatuje se uplně stejně nezabezpečeným způsobem

Ono je v Androidu něco (cokoliv) bezpečné?

Samozřejmě, ale to Ty nemůžeš vědět. Běž si přeleštit NOKIAcký plasťáček a snad Ti zbude i trochu času na řešení aktuálních Microsoftích kopanců ve WP je jich tam víc než dost, takže nebudeš mít ani čas opruzovat

To nemá smysl řešit. U nás totiž SystemAdSolution app není.

Díra je i v globální a odstraněna není.

Urcite je ta chyba aj v MIUI 8?