» Poradna » Mobily

Xiaomi 12 barva hodin

Ahoj, dneska jsem z Xiaomi 10T přešel na 12ku, mám úplně stejnou tapetu, stejný téma, ale na Mi 12 mám na úvodní obrazovce černý hodiny, který jsou hůř vidět, než bílé na mi 10T.Na googlu jsem hledal a pomoc nenašel...Nevíte někdo, jak to přenastavit, když nastavím černé téma, tak hodiny jsou bílé, ale dark mode nechci.Díky za pomoc

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 10 Chrome 101.0.4951.41

Dobrý den,velmi pravděpodobně za to může nekompatibilita zvoleného grafického tématu, protože ve výchozím stavu je ukazatel času v notifikační oblasti telefonu Xiaomi 12 stoprocentně bílý.Váš původní telefon - tedy Xiaomi Mi 10T - měl v nejlepším případě MIUI ve starší verzi 12.5. Xiaomi 12 má pochopitelně nejnovější MIUI 13, se kterým mohou mít starší grafická témata problémy, projevující se mimo jiné nesprávným zobrazováním některých prvků.Pro ověření této skutečnosti zkuste nastavit výchozí téma. Spusťte aplikaci Témata, jděte na kartu Profil a zde otevřete sekci Témata. Vyberte Klasické a aplikujte ho tlačítkem Použít. V případě, že jsou černé hodiny způsobené nekompatibilním tématem, by měly být následně bílé.Pokud změna tématu nepomůže, můžete ještě zkusit tapetu na pozadí domovské obrazovky. Je možné, že pokud je ta stávající v horní části bílá, tak se hodiny zobrazují jako černé. Tapetu můžete změnit v Nastavení-Tapeta.Přeji hezký den.Karel KiliánŽivě.cz

Miui 13 mám na obou telefonech, v notikaci jsou hodiny bílé, ale widget hodin na ploše telefonu (domovská obrazovka) je černý

ja mam na A12 miui 13.0.2 hodiny na ploche biele, ale stiahol som tu app, co pise cassul nizsie a je to tak milion krat lepsie ako default xiaomi hodiny.

vcera som to odinstaloval, zasekavali sa tie hodiny, o 16 ukazovali 15:30 a tak...

Taky jsem to smazal, protože to nefungovalo jak mělo

Navrhuji si přes google play store vybrat některý ze stovek či tisíců hodinových widgetů, kde se dá zvolit písmo, velikost, barva... Osobně mám https://play.google.com/store/apps/details

Nejhezčí hodiny měli stejně HTC - styl nádražních překlápěcích.
Proto teď používám Widget inpocasi, kde stejný typ je. Akorát jsem musel použít starší verzi, protože po aktualizaci tento typ odebrali.

HTC hodiny jsou v sense v2 flip clock & weather. Pro moje potreby zdaleka nejlepsi widget.