» Poradna » Mobily

Xiaomi - nepřichází mi SMS

Ahoj všichni, mám tu problém se svým mobilem XIAOMI redmi note pro. Bohužel mi nepřichází jednorázová hesla z 3dsecure. Nevím čím to je.. Sim kartu jsem zkoušel dát do jiného mobilu a vše funguje. Pokaždé, kdy mi na xiaomi má přijít zpráva, tak se vrátím zpět na úvodní plochu a nic mi nepřijde. Nevíte někdo co s tím? je tam nějaký antivir, co to blokuje? Děkuji předem za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus se zeptat na komunitním fóru http://www.miuios.cz/

Podívej se na Optimize - Antispam, jestli tam nemáš tyto SMS blokované.

Právě že ne.. SMS se neukáže ani jedna..

A na nastavení Antispamu jsi se díval? (je to takové hrbaté kolečko vpravo nahoře)

ano díval.. Všechno co souvisí s jakoukoliv blokací je vypnuté (ze skrytécho čísla, z neznámého čísla). Jediné, co je zapnuté je Filtrovat SMS a zobrazit blokované upozornění

Kde najdu ANTISPAM ?

asi tam máš nějaký sw co odchytává příchozí SMS a zahazuje...zkusil bych najít všechny aplikace s právy ke čtení SMS a zkusit deaktivovat

To už se na miuios.cz řešilo... Ty zprávy nechodí jako normální SMS, ale pokud si dobře vzpomínám, tak přes sim toolkit... Zkus to pohledat na tom fóru (plošně, ne jen na tvém modelu)

asi jsem slepý.. Vubec nic takoveho jsem tam nenašel.. Jediné, co jsem našel tak ja to, že se mám podívat do antispamu, nebo do soukromých zpráv.

Tak jsem si problém vyřešil sám! Vyřešil jsem to tak, že jsem si stáhl jinou aplikaci než byla nainstalovaná v mobilu. aplikace se jmenovala GO SMS pro. Svoji starou aplikaci zprávy jsem v aplikacích ukončil a stáhl tuto aplikaci a už mi to chodí! :)

v 11:57 jsem ti to psal

Mozno skusit nainstalovat Stable verziu, alebo nejaku novsiu/starsiu, vseto by som adresoval na miuios.cz , vacsinou je tam ochota pomoct.Osobne mam Redmi Note 2 a spokojnost s CZ/SK verziou OS.

Nikdo ti nepíše.