» Poradna » Mobily

Xiaomi - nastavení AOD

Dobrý den, mám Xiaomi 11 lite 5g, a nedaří se mi nastavit AOD, aby svítilo stále. V nastavení je pouze nastavená možnost na 10 sekund. Dá se to nějak změnit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Je to tam z důvodu bezpečnosti, oled panely se vypalují, když to bude svítit pořád, za rok to AOD budeš mít vypálené v displeji.

To je ovšem blbost, přesně tohle je věc, která se u OLED používá

Je tam displej Amoled ne OLED

To je to samé

Zdravím, v nastavení pre vývojárov to ide nastaviť.

Dík za radu, ale jak?

Řekl bych, že nedá. Popis uvádí:The Mi 11 Lite 5G supports an Always-on display, but it can't be really always-on - it appears for 10s after tapping and that's it. There is no schedule or true always-on option. MIUI 12 has a ton of AOD themes you can choose from and make it yours.

Tak jsem to ve vývojářském režimu našel - vypnout MIUI optimalizaci. Uvidíme co to udělá