» Poradna » Mobily

Xiaomi - boot unlock

Povedlo se tu někomu úspěšně odemčít telefon Xiaomi pro instalaci vlastní ROM ?Na první pohled to vypadá jednoduše, ale řadě lidí se to nepovedlo. A to ani přes oficiální účet a oficiální aplikaci. Udělali vše podle návodu a pak čekali týdny na výsledek, a ono nic.Zajímá mě hlavně alternativní způsob přes aplikaci Minimal Fastboot ADB.

Odpovědi na otázku

já používám tohle https://www.xiaomitool.com/V2/ jinak odemčení bootloaderu trvá dlouho 160 hodin

Odemknutí Xiaomi Redmi 4X (santoni), Redmi Note 4 (mido) a Redmi 4 (prada) trvá několik sekund. Frma Xiaomi se velmi polepšila.

Ano odemkl oficiální cestou. První potvrzeni trvalo 3 dny.

Když jsem hledal program či způsob jak jak provést unlock, tak jsem se setkal s případem, kdy se to vůbec nepovedlo, ani přes oficiální účet miui a Fastboot.Prostě to týpek dělal přesně podle návodu, a pak čekal týdny až mu to odemčou... a nic.A tomu bych se rád vyhnul.Protože tenhle způsob nemám pod kontrolou a je to v podstatě na libovůli čínských soudruhů.

Ano a jinak to nejde.

Čekání na Godota...

On ale nepřišel.

Unlock se spouští jako správce, vše povoleno ve vývojářských nstrojích co má být a dělá se to na DATECH!!!!

Vývojářský mód mám odemčený. Rovněž i USB-debugging.Ale co to znamená NA DATECH ?ps: mě prostě připadá že Xiaomi se docela cuká, a ustupuje od svobodné politiky kterou razil původně

To znamená, že vlastní odemknutí nelze provést spojením se serverem Xiaomi přes WIFI, ale pouze a jen pomocí "dat" (není jich opravdu potřeba moc, stačí pár set KB [ano KB nikoli MB nebo dokonce GB]).