» Poradna » Web a internet

Xforex-ma niekto skusenosti s tymto?

http://www.xforex.com/cms/lp/Ease_231112_SK/kto s tym uz pracoval,co si o tom myslite? je to ozaj tak jednoduche ako tam pisu?

Odpovědi na otázku

To chytáš kliky, nebo je to nějaká reklama?

ja neviem ja som to nasiel na fb na nastenke, len chcem vediet kto s tym uz robil aby mi vysvetlil co je to zac

Tyhle debilní a zbytečný komenty miluju.. hledám recenze a on se vždy najde nějaký idiot, co osočuje autora dotazu z propagace webu.. "face palm" .....

Napřed chtěla po telefonu příjemná slečna 100 US dolarů, že si je budu moci kdykoliv vybrat. Pak mi zavolala jiná a ta mi ze slovy zapomeňte na to co Vám slečna napovídala teď se budete řídit podle mých instrukcí poslala e-mail :Zaroven Vas zadam o zaslani domumentu : obcansky prukaz nebo pas ( okopirovany z obou stran) : posledni zaplaceny ucet z vody nebo elektriky : kreditni kartu, se kterou budou uvadeny platby ( okopirovanou z obou stran)Dokumenty muzou byt okopirovany cernobile,ale citelne!No a když jsem to nechtěl poslat, ale vrátit peníze, tak to nejde, dokud ji nepošlu ofocené dokumenty.

Opravdu chtěli kopii kreditní karty?

to je pokračovanie Afin Brokers a.s. len majiteľ to už robí fakt vo veľkom ...http://www.complaintsboard.com/complaints/xforexcom-lond...

Kazdej broker chce tyto udaje. Kazdopadne, kdyby jsi si prvne precetl asi tech 20 steanek podminek, tak by ses to dozvedel. Je to stejny jako kdyby jsi si delal ucet u banky, tam po tobe chcou taky nake udaje..

ja som to skusil, zaregistroval som sa a zavolali mi dal som tam 100 dolarov a skusala somnou v demo verzii a dala mi stranky ktore predpokladaju co sa bude diat .. uvidime co bude dalej ... no tie doklady tiez pitaju

Jasne ale ne ofocenou kreditku :D :D to jim zrovna muzes poslat vsechny penize

Podrobnou recenzi nalezneš například tady http://investplus.cz/investice/recenze-xforex-... - stručně, jedná se spíše o podprůměrného brokera. Na trhu nalezneš mnohem zajímavější nabídku ...

Kdybyste si před vložením peněz přečetl smlouvu a obchodní podmínky... Ověřovat totožnost klientů musí všichni brokeři, kteří jsou regulovaní. Je to způsob, jak zabránit praní špinavých peněz. Dokud se neverifikujete, peníze vám žádný broker nevydá. Osobně bych to udělal tak, že ani vklad by klienti bez ověření nemohli vložit, ale bohužel..

ahoj forex je narocny a rozmanity pro zacatek ale da se jim verit mam osobniho ucitele je to nejvetsi platforma na obchodni trh ale min castka pro otevreni 1. obchodu je 50 $ to je asi ten problem pro zacinajici

neni a jsou to podvodníci

Spolecnost ma nejhorsi spready na trhu, napr. na rope 10 pipu, coz znamena ze pri nakupu 50 barelu je 5 dolaru, na to abyste mohl vydelat musi kurz stoupnout o pul procenta jinak vydelavate jen na poplatky. Od Vanoc nam volali s tim ze kdyz si vlozime 1000 dolaru, daji nam 1000 dolaru bonus. Kdyz jsme penize odeslali, zadny bonus jsme nedostali s tim, ze nejdrive musime proobchodovat jakychsi 10000 xp bodu, ktere reprezentuji cca 5000 dolaru na poplatcich. Financni prostredky nevraci, s tim ze chteji mit kopii kreditni karty vc. kopie obcanskeho prukazu coz jim nikdo logicky neda. POkud chcete opravdu obchodovat, zvolte spolecnosti s minimalnim spreadem. Bezne jsou tretinove oproti teto platforme.

Tieto všetky platformy ako xforex, plus500 fungujú tak, že peniaze tam vložíte za 20 sekúnd.A môžte obchodovať. Ak sa vám začne dariť a zarábate a chcete si vybrať peniaze tak je to zložitý postup. Musíte dať kópiu občianskeho, nejaké výpisy z účtu, kópiu kreditiek, a keď vám to schvália cca. 5 dní tak potom musíte urobiť dosť zložitý výber iban, swift, názov banky, a keď to spravíte, tak potom si to musíte vytlačiť podpísať, naskenovať a odoslať na mail. Keď to všetko spravíte tak potom môže čakať min. 8 až 30 dní že vám to nabehne na účet. Čiže ešte raz, vklad spravíte za 20 sekúnd a výber za 8 až 30 dní s byrokraciou

To není pravda, u plus500 nevložíte peníze bez ověření totožnosti a adresy. A výběr můžete požádat na skrill nebo paypal a vytisknout a podepsat nějakou žádost o výběr, to už je úplné scifi, nevím kdo vám tohle navykládal. A výběr jj cca 3 - 7 pracovních dní a máte to na účtu.http://www.forexsrovnavac.cz/plus500