Xerox workcentre 3225

Mám multifunkční tiskárnu Xerox workcentre 3225 a ta mrcha po vytisknutí asi poloviny zásobníku od koupě (tisknu velmi sporadicky) začala ohybat půl oblouček tak asi 3 cm/1cm horního okraje A4 každou chvíli píše že je zaseklej papír a přitom není.. po doplnění zásobníku už nemuchlá oblouček, papír vyjede a má na sobě šikmo přes celou dýlku několik zmuchlanejch jakoby protlačenejch čar.. netušíte co stím?

Odpovědi na otázku

Servis?

A to budes opravovat svojpomocne, alebo cakas nieco v style sim sala bim a je to opravene?

čekal jsem něco ve stylu řešil jsem to, je to zaseklý kolečko musíš otevřít a udělat to a to.. v záruce už není

ked tam nemas nieco padnute (to si ale vies vybrat vacsinou sam) tak sa servisu nevyhnes, ale bezny servis sa do toho nepusti. Zober to do autorizovaneho xerox servisu a nechaj si spravit odhad ceny opravy. Podobnu novu tlaciaren kupis za kolko? 200€? Tak budes vediet posudit, ci sa ti to oplati.