Xeon

Chystám se do konce měsíce koupit nový procesor. Zatím jsem skončil takto http://www.czc.cz/1bqb2k3no8jriati4vb6c1cg1... .Nějaké rady či doporučení ?Vyplatí se xeon oproti i5 4690k ? Nebo si připlatit a jít do i7 ?Grafika: r9 270.

Odpovědi na otázku

Tento procesor mam v PC spolu s grafikou Asus Strix GTX960. Koupil jsem po dlouhych konzultacich s kolegy z IT . Za tu cenu asi nejlepsi volba. Hlavne procesor bez graficke casti je mene poruchovy. Vykon dostatecny na hry i video.

Jestli nechceš integrouvanou grafiku tak je Xeon dobrá volba :)

Tak nějak do teď nechápu k čemu lidem je integrovaná grafika když 99,9% počítačů ma externí grafiku ?

Když odejde dedikovaná grafika tak jako dočasná záloha, do kanclu a pod možná, ale spíš bych řekl že 80% lidí neví vůbec o co jde tak koupí co jim přijde pod ruku :D

A ještě bych se chtěl zeptat na názor SSD.

99,9% rozhodně ne. Možná v domácích podmínkách, ale ve firmách naopak jasně převažují počítače s integrovanou grafikou.

Ahoj, tenhle CPU je vdycky lepší než i5, jestli nechceš taktovat je to dobrá cenová volba, protože je to fakticky i7 za nižší cenu a malinko lepší v některých úlohách.Jestli netaktuješ, tak i deska pro ten XEON půjde koupit levnější než pro i7.

Taktovat se chystám. Jinak bych kupoval desku okolo 16 stovek. :)

Tak na to je lepší nějaký "K" procesor s odemčeným násobičem.

Když se nechystáš taktovat proč uvádíš procesor s odemčeným násobičem?

Omlouám se :D už neumím ani číst :D

"CHYSTÁM SE" ale na nějaké 4 ghz víc od toho nechci.

S takovou grafickou kartou nema cenu kupovat procesor na taktovani. Vykonu to moc neprida. Stale si myslim, ze Xeon staci. Kup si radeji lepsi grafiku.

Grafiku jsem kupoval měsíc dozadu. Xeon budu kupovat nejspíš ani jsem doposud nepřemýšlel nad jinou volbou.