» Poradna » Ostatní

Xbox360 wired controller nefunguje jak má

Dobrý den, dnes jsem si koupil nový wired ovladač(na kabel) k x360, abych mohl hrát s kamarádem. První jsme rozjeli NHL13 a již v menu jsem zjistil, že je něco v nepořádku. Při výběru týmů mi nešlo přepínat doprava tlačítkem RT..Poté jsem zjistil, že mi v zápase nejde dělat kličky a měnit hráče. Jenže když jsem měl puk, tak jsem tlačítkem RT mohl vpohodě nahrávat. Dále jsme zkusili fifu a i tam to dělalo neplechu. Né, že v nefunkčnosti tlačítek, ale při rohových kopech či přímých mi automaticky naběhne tabulka na výměnu střelce kopu. Když tak navolím, nejde odkopnout míč třeba 15 sekund. Nevíte někdo co s tím může být? Mám to dát do reklamace?PS: Zkoušel jsem přepojit ovladače do USB konektorů a přepojit ty pojistky na kabelech, ale nic nepomáhá..

Odpovědi na otázku

Reklamovat

Ještě zkuste připojit "vadný" ovladač jako první. Pokud bude stále blbnout, reklamace