» Poradna » Ostatní

Xbox one X - warthunder

Dobrý den , chtěl bych se vás zeptat mám xbox one x a warthunder běží pocitově na 30-35 fps , při otáčení kamery nefunguje V-synchronizace např. trhají se střechy domů a stromy v dálce a celkově to působí jako kdybych hrál na svém starém nootebooku změna rozlišení nepomáhá dalo by se nějak nastavit za cenu horší grafiky a rozlišení aby se hra netrhala? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A je to určitě Xbox one X ? (černá lednička) - protože na té War Thunder umí 60 fps - máte ty fps změřené, nebo je to jen "pocit"? Záleží samozřejmě pak i na zobrazovadle a pod. tohle klidně může dělat i televize s nějakým pseudo-vylepšovacím modem.. (informace na čem se to zobrazujete plně chybí)

Je to xbox one x a obrazovka je samsung series Q 70. a má smysl hru přeinstalovat ? Případně jak změřit fps (i když o plynulý obraz se opravdu nejedná).

Ještě bych chtěl dodat že doom eternal běží naprosto plynule stejně jako fortnite wow, legends , a zaklínač 3 také docela dobře jediná hra co ještě s fps zlobí je enlisted.

Já jenom že One X je starý xbox.. Černá lednička jak píšeš je Série X, ne One X.. Na Sérii X hraju každý den a vykon a grafika jsou brutální i proti pc