» Poradna » Ostatní

XBox One S: umí 3d hry?

Ahoj. Ráda bych koupila 'Xbox One S' a zajímalo by mě, jestli umí přehrát 3d hry? Máme doma 3d tv a chtěla bych jí využít. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Neumí.

Ne nemá podporu ani 3D ani nativního 4K u her.

a novější verze XBoxu.. nějaká nejdražší varianta by to zvládla, nebo bylo od podpory 3d upuštěno?

3D na televizích je mrtvý. Nějaký pokusy měl playstation ale na konec z toho myslím stejně nic nebylo.

Móda 3D TV je minulostí, nahradila to móda VR brýlí, která je už ale také na ústupu.

Ne lepší \novější verze má jen podporu nativního 4K, FreeSync a lepší HDR.Od 3D nebylo upuštěno protože Xbox podporu 3D zobrazení u her nikdy neměl. S patřičnou aktualizací umí XBOX One jen 3D filmy na BR.