» Poradna » Mobily

Xbox one s ovladač + sluchátka

Ahoj všichni, rád bych se zeptal jak je to tedy doopravdy s ovladačem od xBox one S. Je tam konektor na jack, ale četl jsem že to má microsoft snad něják ošéfovaný. Že použili jiný build jacka tak jestli tam fungujou například apple sluchátka ? Nebo jakákoliv 3,5ky ? A taky bych se rád zeptal, jestli přes sluchátka může jít zvuk hry, nebo jestli to slouží čistě pro komunikaci mezi hráči ( což mi nepřijde chytré, když má někdo špuntovky a dá si je ještě k tomu víc nahlas, tak přece nemůže slyšet zvuk hry ? Nebo jako jo, ale určitě ne tak skvěle, aby měl zážitek z hry )

Odpovědi na otázku

Pokud to chápu správně, tak 3.5mm jack funguje pouze pokud jsi připojený přes proprietární wireless dongle od Microsoftu nebo přes USB kabel. Můžu potvrdit že přes Bluetooth ten jack nefunguje.