» Poradna » Ostatní

XBOX ONE S napájecí zdroj

čauko lidi.. pravděpodobně mi odešel zdroj na xbox one s. Chtěl bych koupit nový protože v cz obchodech přesně tenhle typ nemají. Nevíte kde mají nějaký jiný který by se dal použít? XBOX ONE S SLIM PA-1131-13MX to je on

Odpovědi na otázku

Rozdělat a opravit - na 80% jsou v prdeli elektrolytické kondenzátory, takže stačí je vyměnit - vypájet staré, napájet do PCB desky nové. Náklady obvykle kolem 50-80 Kč na nákup patřičných low-ESR kondíků.

A nebo ho můžeš koupit za 15 až 20 USD na aliexpressu-https://www.aliexpress.com/wholesale

nakoenc asi budu muset.. ci pres ebay.. jen me stve ze budu tydny cekat nez to dojde

A jak napájecí zdroj rozebrat?