Xbox One S multimedia

Zdravim, chtel jsem si k PC koupit BT ovladac z Xbox One S, ale kdyz jsem videl ceny samotne konzole, ktera ma samozrejme stejny ovladac v krabici, napadlo mne jestli bych Xbox nevyuzil i jako multimedialni centrum v obyvaku. Ted jsme vyhodili DVDcko, ktere jsme vyuzivali jen obcas, takze nakup nejakeho lepsiho kolem 2000,- bych si asi neobhajil. Prodal jsem android box A95X, ktery mne vykonem a spolehlivosti dost sklamal. Filmy poustime z notebooku, ktery je potreba pokazde pripojit k TV. Jedno zarizeni by mi na obcasne vyuziti stacilo a za skoro stejnou cenu mi prijde Nvidia Shield (navic bez ovladace) dost draha. Jaka je realna kompatibilita s video formaty a ripy? Ma nekdo odzkousene HBO Go a Horizon go kde mam ucty? Pripadne Netflix? Predem diky.

Odpovědi na otázku

Jeste doplnim, ze mam jen starou Lg plazmu bez Wifi a jakychkoliv smart funkci...

Řešil jsem podobnou věc a používám Xbox One S jako multimediální centrum na všechno. Filmy na hard disku přehrávám přes VLC, no problem, akorát je kvůli kódování češtiny lepší mít titulky zabalené rovnou v mkv. Spotify a Netflix taky bez problémů. HBO go tam zatím není, asi nikdo neví zda někdy bude.Co jsem měl O2TV tak na tom fungovala taky, akorát tam zatím nebyla možnost měnit jazyk na originální.Klasické DVD, BlueRay a CD už moc nepoužívám, ale měly by fungovat taky.A jako bonus je to pořád super herní konzole.