Xbox one ovladač

Dobrý den,v týdnu jsem koupil na aukru ovladač k xbox one - wireless, došel vše v pořádku dal jsem od něj tužkovky a po cca 4 hodinách hrání z ničeho nic bliknul a už nejde zapnout, netuším co to mohlo způsobit už předtím jsem měl několik let xbox360 několik ovladačů nikdy se mi nic takového nestalo, napadá někoho něco prosím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Mohly to zpusobit skvrny na slunci, vysoky obsah CO2 v atmosfere, politicka situace ve Venezuele ... nebo ten ovladac proste odesel. To se stava. A stava se to zcela nezavisle na tom, kolik jste predtim mel ovladacu pro srandabedny, lizatek chuppa chupps nebo bot velikosti 45.Zkuste vymenu baterek a pokud se neprobere, je zjevne v haji, takze ho bude treba reklamovat.