Xbox one Ovladač nejde zapnout

Zdravím, dneska jsem si chtěl zahrát na xboxu ale ovladače nejdou zapnout, včera fungovali. Používal jsem nabíjecí stanici a ani když jsem tam dal nové baterky tak se nezapl. S PC funguje když je propojen kabelem ale jinak se ani nezapne. Když se ho pokusím zapnout jen 2 krát problikne a pak zhasne. Podle oficiálního Microsoft návodu ani nejde spárovat s konzolí a zkusil jsem snad všechno co jsem na Microsoft podpoře našel.

Odpovědi na otázku

Máš vybitý i ty zdánlivě nabitý baterie, taky se mi to stává.