» Poradna » O Živě.cz

Xbox live 360

Zdravím, mám takový menší problém s xbox live dneska odpoledne jsem si zařidíl Xbox live a mám to na měsíc zdarma no a když jsem to zapl odpoledne tak mi to normálně šlo, když přijdu z práce a zapnu fifu tak mi to píše ( Pro přístup k této funkci nemá váš profil platné oprávnění) tak nevím v čem je ten problém, jelikož nemám s tím žádné zkušenosti, předem děkuju za odpověď..

Odpovědi na otázku

No nevím jestli na měsíc ale já jsem měl xbox live pouze na jeden den ZDARMA na měsíc o to jsem neslyšel.

Aha, no ale když jsi chci koupit z novu ten balíček na měsíc tak mi to nepřijme bo mi to píše že to mám povolene