» Poradna » Programy

Xbox game bar

Dobrý den, mám problém s xbox game barem. Když ji v tom zapnu "Výkon" a jdu hrát nějakou hru, tak mám problém, že mi ta tabulka překrývá tu hru, takže například v nějaký střílečce, když najedu do rohu, kde je ta tabulka, tak už jakoby nejsem ve hře, ale v tý tabulce, takže v tu chvíli nemohu ve hře střílet.Je to velice annoying, tak jestli někdo zná řešení, tak prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

Nepouzivat Xbox Game bar - je to, jak by jsi ty rekl, trash.

Já bych rád, ale problém je v tom, že když to nemám zaplý, tak se mi hra cuká, takže nevím jak to teď vyřešit..

Xboxi kraviny vypnout. Pokud jejich pouziti ma JAKYKOLI pozitivni efekt, pak operacni system musi byt ve straslivem stavu. :o(Bez nekoho, kdo da ty Win dohromady se nikam nepohnete.