Xbox Design Lab

Dobrý den,Nemáte prosím někdo zkušenosti s xbox design labem? Podařilo se někomu tento ovladač objednat z ČR? Já to zkoušel přes Anglii, ale nechtělo mě to pustit při konečném zadávání PSČ u provedení platby. Dá se to vůbec objednat? Všude na netu se píše, že by to mělo jít. Děkuju moc.

Odpovědi na otázku

Dva dny zkouším objednat mnou vytvořený ovladač, vše vyplněno správně a při platbě a ověření platby u banky se čeká na dokončení objednávky u prodejce. Nic! Stránka se načte, jako bych nic neudělal. Ovladač stále v košíku a výzva k dokončení objednávky. Pořád dokola, již jsem to zkoušel 5 krát a to na dvou noteboocích, tabletu i v mobilu. Hlavně, že to letos v červnu přišlo s velkou slávou do ČR.