Xbox controller

Dobrý večer, chci se zeptat na jednu otázku. Už před nějakou dobou mi začal ovladač z ničeho nic vybrovat a odpojovat se při hraní her mi i spadnou fpska a musím ovladač vypnout. Když ho pak znovu zapnu tak funguje ale třeba z 30 minut to udělá znovu… už to začíná být otravné. Tak se chci zeptat čím by to mohlo být? Děkuji

Odpovědi na otázku

to je v pořádku. Je to ochrana proti nadměrnému hraní her.. 30 min je limit a pak se to vypíná.A nebo je prostě rozbitej.

"Když ho pak znovu zapnu tak funguje ale třeba z 30 minut to udělá znovu"Otestuj v jiném PC pokud to bude stejné, ovladač je vadný.

Ze zkušenosti vím, že blnout může USB bluetooth dongle a je lepší mít ten origosh MS určený přímo na XB ovladač. Jinak na YT je dost videí, kde ukazují, jak jdou FPS u některých her dolů, když ovladač vibruje. Já jsem pořizoval wifi kartu s BT a myslím, že od té doby je to v cajku. Přes kabel by to dělat nemělo.

Taky se mi stávalo, ale u kabelového ovladače. Zkus se podívat, jestli by se na tom tvém dál aktualizovat firmware, dá se to udělat i na PC, pokud nemáš Xbox.

Aktualizuj si firmware, dělalo mi to taky.