» Poradna » Ostatní

Xbox 360 reset

Zdravím, prosím o radu. Koupil jsem na inzerát xbox 360 , zfromátovaný, ale pořád to chce family code. Nejdříve 4 místný a poté když ho chci resetovat, tak to napíše že mám zadat ,, favourite prson from history,,. Ani majnitel neví že to tam měl. Můžete mi poradit ja kto obejít prosím ?

Odpovědi na otázku

Původní majitel se musí přihlásit k účtu Microsoft a v záložce "zařízení" odebrat zařízení Xbox 360.

ten tvrdí že to nemá registrovaný. Zkušel jsem formátovat, ale přes to famiy mě to jinam nepustí... Můžu to nějak natrvdo hodit do továrního nastavení ? Zkuším to přes seriové číslo na mocrosoftu, alenic