» Poradna » Ostatní

Xbox 360 Region problem

Zdravím keď sa pokusím stiahnuť z xbl DLC Rezurrection [EN] Do call of duty black ops 1 tak mi to vypíše chybu : Sorry something went wrong .This isn´t available for your region or the file is corrupted , status code 80150017. Region mám United States. Ďakujem za každú radu .

Odpovědi na otázku

aj keď máš region us na xboxe,tak sa nediv,že programy určené pre us nebudú podporované na stiahnutie v oblastiach prináležiacich eu.....

no to je sice pravda , ale predtým som mal cz region a aj tak to nešlo stiahnuť .