» Poradna » Počítačové sítě

Xbox 360 E se nechce připojit k internetu

Dobrý den,doma mám xbox 360 E a snažil jsem se ho připojit k síti. Na wifi nebo ethernet se připojí ale když otestuji připojení, hodí mi to dns error. Zkoušel jsem vše co jsem našel a nic. Nemáte nápad čím to může být? Budu rád za všechny normální odpovědi. Dík.

Odpovědi na otázku

DNS error bude asi DNS error :).Zkontroluj, jak máš DNS na Boxu nastavené.

Ahoj,udelej restart routeru, tzn ze jej vypnes z napajeni (router), pockas asi 5-10vterin a zapnes jej.

obrazkovy navod, dns nastav primarni: 8.8.8.8 sekundarni: 8.8.4.4https://www.support.com/how-to/how-to-change-dns-...