» Poradna » Ostatní

Xbox - live gold, dotaz

Zdravím,koupil jsem si xbox one, měl jsem k tomu live gold na 14 dní, dnes jsem si stáhnul 2 hry k xbox one a chtěl jsem stáhnout další, 3tí hru I Am Alive a to už nelze .. Můj dotaz je, pokud budu mít gold např. na celý rok, budu mít každý měsíc na výběr pouze 2 hry ?? Dík.Majk

Odpovědi na otázku

v Goldu jsou +/- 2 hry + něco z X360.. takže někdy je to "jen" 2, někdy 5 (zatotřeba horších)... za měsíc. Jde to dohledat na googlu za pár vteřin, xbox má i mnoho českých webů kde to je komplet rozepsáno atd...Nebo jak jsi to myslel ?