Xbox - baterky v ovladači se rychle vybijí

Dobrý den, potřeboval bych pomoct s mým xbox ovladačem k Xbox One S. Když do toho ovladače dám nové baterky, tak se rychle vždycky vybijou, třeba za 1 den hraní. Poradíte mi prosím co se s tím stalo?

Odpovědi na otázku

Je to normálne.Kúp si nabíjacie. Napríklad GP recyko 2700 aj s nabíjačkou GP charge AnyWay a máš to vyriešené.Alebo originál Xbox kit, ale ten je asi drahší, ale dá sa nabíjať rovno v ovládači.

Tak zrovna s originálním "Play and charge kit" nemám dobrou zkušenost. KDyž jsem k hraní sednul, tak jsem to musel nabít 2-3x za den.Nejlépe mi nakonec vycházely tužkovky z IKEA (vydržely o něco málo méně než Duracell nebo Energizer, ovšem za zlomek ceny), které jsem měnil tak jednou týdně. Nutno podotknout, že já mám ale ještě ten původní ovladač bez BT. Současné se možná chovají ukázněněji.