» Poradna » Mobily

XBMC a obraz ze satelitu

Zdravim,nalezl jsem na internetu různá více-či-méně kutilská řešení možnosti sledování satelitní televize skrze XBMC. Nicméně, moc moudrý z toho nejsem, tak se zeptám tu .. existuje nějaké praktické, a pokud možno co nejvíce out-of-the box řešení, jak skrze XBMC sledovat satelitní televizi? karta je irdeto / skylink, jak SD tak HD kanály, XBMC je tu 2x na raspberry pi ... (přirozeně, stačí mi sledovat to vždy jen z jednoho) ...Díky

Odpovědi na otázku

Tak omluva-nečetl jsem do konce.To,co jsem dal je pro pc nebo htcp s OS win.

Dobrý den,myslíte na nějakou "krabičku" z satelitním tunerem (certifikované skylinkem) z čeho budete streemovat vysíláni do xbmc na raspberry pi ?

Například existuje krabička - satelit stremovanim : http://www.tbsdtv.com/launch/tbs-moi-satellite-...

Jo .. ale už jsem objevil ... TVHeadend ... tož, pustím se do toho .)