» Poradna » Mobily

XAIOMI REDMI 8T- nejde HOT SPOT

Dobry den, najde se tu nekdo kdo by mi mohl poradit s nastavenim hotspotu u xaiomi redmi 8T? Kdyz zapnu hot spot tak se druhy tlf sice pripoji k hot spotu ale napise ze neni k dispozici internet. Nevite nekdo prosim jak se to nastavuje? Precetl jsem mraky dotazu ale zadyny se netyka pri xaiomi redmi 8t,Diky moc.

Odpovědi na otázku

Tohle se nijak nenastavuje, prostě se to zapne a jede. Zkus to třeba ještě s notebookem nebo jiným zařízením.

normalne ne ,opravdu by to melo fungovat samo. Jenze z nejakeho duvodu se to nastavit musi. Dela to udajne jen karta vodafonu. Je toho na netu popsano dost. Jenze vetsinou tam udavaji postup pro note 4 coz ma jiny menu ..... Redmi 8t je na tom zrejme stejne ale postup jsem nikde nenasel

Co orwsne se tam má nastavovat pro Note 4? Tam není co nastavovat. A mimochodem, Xiaomi Redmi Note 4 mám jako hlavní telefon a normálně mi to funguje. Nenastavoval jsem tam nic, kromě jména sítě a hesla pro připojení.

A mobilní data samozřejmě máte aktivní?

tak určitě...

je zvlastni ze pokud zadam primo IP adresu treba seznamu do telefonu ktery se pripoji tak to seznam najde...... udajne to dela problem s DNS a nejak se to musi nastavit,jenze nevim jak a co.

Ne, nic se tam nastavovat nemusí, není ani co.

Myslím že nemá smysl se o to m dohadovat. Prostě se ten chová jako v těch příspěvcích z cekoz plyne že problém existuje. Stačí nás začísthttps://www.google.com/search

Já neříkám, že to někomu nemůže nefungovat. Jen říkám, že tam není co nastavovat, kromě jména wifi sítě a hesla. Fakt nevím, co bys tam chtěl nastavovat.