» Poradna » Programy

X51 - stará dobrá klasika :o))

Ahojte !
Ještě někdo používáte tuhle rodinku procesorů ? Jestli ano, podělte se prosím se mnou, kde se dá sosnout nějaký šikovný FREE nebo DEMO softwareový simulátor. Stačí mi i do 4kB kódu. Zatím jsem našel docela pěknej od RAISONANCE - RIDE 51. Umí to dost věcí. Máte někdo něco lepšího ?

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo nic ?

(8051IDE) www.acebus.com - vývojové prostředí IDE, pokud si někdy používal EASY51, IDE prostředí pro DOS(hledej ho v googlu), tak 8051IDE je lepší ,ale nemá takové možnosti preprocesoru (např. pojmenování registrů).Potom je dobrej uVision od Keilu, ale v demo verzi umí jen 2kB kódu.