X2 5400EE Black Edition,otevřený násobič

Chci se optat,moje deska nemá v Bios nikde otevřenou položku otevřený násobič,když si tedy koupím procesor z nadpisu tak mě zajímá zda se tato možnost(taktovat pouze násobičem)objeví v Bios nebo to lze i někde přes Windows Vista?

Jinak ta sestava :X2 4800EE,9600GT,2GBRam,MSI K9 Neo F AM2

Odpovědi na otázku

-je potřeba poslední verze BIOSu!!!!!!
-položka je dostupná až tam ten procesor bude

-jinak pozor Athlon X2 5400 BE a X2 5400 EE není ten samý procesor !!! Kombinace BE a EE v názvu být neměla . On Black Edition se neoznačuje EE , protože spotřeba a přetaktování dou proti sobě.

-je potřeba poslední verze BIOSu!!!!!!
-položka je dostupná až tam ten procesor bude

-jinak pozor Athlon X2 5400 BE a X2 5400 EE není ten samý procesor !!! Kombinace BE a EE v názvu být neměla . On Black Edition se neoznačuje EE , protože spotřeba a přetaktování dou proti sobě.

-je potřeba poslední verze BIOSu!!!!!!
-položka je dostupná až tam ten procesor bude

-jinak pozor Athlon X2 5400 BE a X2 5400 EE není ten samý procesor !!! Kombinace BE a EE v názvu být neměla . On Black Edition se neoznačuje EE , protože spotřeba a přetaktování dou proti sobě.

Ano, 3x a dost

1. Pokud je nazev procesoru skutecne "X2 4800EE", neni to kus z Black Edition a nasobic neni odemceny.
2. Musite si koupit procesor s oznacenim BE = Black Edition. Ty maji odemceny nasobic. Pozor - baleni je bez chladice, ten si poridte zvlast.
3. Na tehle desce to funguje skutecne POUZE s nejnovejsim biosem. (n tehle bios neni az takova novinka, byl jako beta dostupny na MSI forech uz cca pred rokem, mozna dele.)