» Poradna » Programy

Www.email.cz

Už pár dní nejede žádná funkce poštovního serveru http://www.email.cz/. Je to už další výpadek, snad to už konečně bude znamenat jeho definitivní konec... Už s ním proto nechci mít nic společného. Kde máte mail vy a na co přejít? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Už je tomu hodně let, co jsem byl na emailu.cz, onehdá se takový výpadek konal taky, takže jsem se s nima velmi rychle rozloučil, teď jsem (už několik let) na quicku.cz a nemám s tim žádné problémy.

Na centru téměř od počátku jeho existence. Nemám s tím problémy.

Byl jsem taky od r. 1998 na emailu.cz, teď mám centrum.cz a seznam.cz, jedou bez problémů. Pouze se mi asi dvakrát stalo, že jsem jako odesilatel uvedený jmeno@centrum.cz byl odmítnut nějakým zahraničním serverem jako adresa, ze které se šíří SPAM (asi jim tam někdo z adresy iq-tykve@centrum.cz posílal nějaké reklamní maily, tak to ustřihli).

Po mnoha letech na Emailu už jsem to vzdal a šel jsem jinam, protože co se děje posledních 6 měsíců, nemá snad obdobu.

no na www.yahoo.com je schranka az 1 GB.Jeto super len po anglicky.

Potřebuji ale funkci oznamování doručených mailů na mobil (Eurotel) a to lze snad jen u mailových klientů u nás. Nebo lze oznamování obejít nějakým přeposláním "mailu" na adresu mobilu i ze zahraničních serverů (yahoo.com)???