» Poradna » Programy

Www stranky

Chtěl bych si udělat stránku neumim ale programovat atd dá se to někde udělat

Odpovědi na otázku

www.estranky.cz ..:)

Použij nějaký wysiwyg editor, prakticky uděláš stránku jako ve Wordu, naflákáš tam obrázky a uložíš jako hotovou webovou stránku. Je to bejkárna, nečistý kód, ale za půl hoďky můžeš mít stránku. Já tak začínal, pak jsem si ten výsledný kód četl, porovnával s příručkou HTML, co je vlastně co, a čistil ho. A tak jsem se naučil psát kód.

doporučji si registrovat bezplatne stránky na www.webzdarma.cz
a pote do nich nahrat system Wordpress, ktery umoznuje jednoduche upravy stranek.
daji se stahovat i ruzne vzhledy...
ja je mam take tak.
moje stránky: www.kostitras.wz.cz