» Poradna » Počítačové sítě

WTF IS AMI ?

Dneska jsem spustil svůj asi 10 let starý počítač a když sem ho spustil ukazalo se mi logo nějaké firmy jménem "AMI" a pod tím logem byly vypsány všechny ovládače které sem měl zabudováný v pc a uplně dole bylo napsano ,že se mi za 15 sekund pc vypne nic víc . Vůbec nevim co s tím pokaždý když ho zapnu stane se tohle . Prosím poradte .

Odpovědi na otázku

kdyz ani nevis,co je nejaka firma AMI,tak to je pak tezky

A TĚCH 10 KET TO JAKO BĚŽELO V KUSE NEBO NEBĚŽELO NEBO COAMI AMERICAN MEGATREND, DODAVATEL BIOSU NEJSPÍŠ U TVÉHO PC

Pravděpodobně Vám v PC něco odešlo do křemíkového nebe, kde také končí všechny kalkulačky (HDD, CPU, RAM, ...) .

Ee. Na to pozor. Pocitace z NSA skoncia v kremikovom pekle. Inak suhlas s tym co tu bolo pisane, len mi nejde do hlavy ze sa vypisali ovladace. Nebol to nahodou vypis bios?(test ram, zoznam diskov a pod.)

To určitě nebyly ovladače, ale to, co říkáš.Pro tazatele: Určitě existuje nějaký důvod toho vypnutí. Nepíše to náhodou nějakou hlášku, kromě té informace, že se za 15 sekund vypne?

Ono teoreticky ak by sa resetol bios a windows by sa spustil v nudzovom rezime tak to mohol byt aj vypis o bootovani a potom automaticky restart. Ale s takymito informaciami to budu vzdy len dohady.