Wowparmenn@seznam.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde je problem. Mám Desku Assus P5B-VM A v ní 4 GB Ram. Chci přidat další 2 GB abych měl 6 GB. Když přidám 1 GB ram a mám tedy 5 GB vše funguje jak má. Když přidám další 1 GB RAM tak při startu PC se počítač zasekává zamrzává atd. A chci se zeptat kde je problem.Moje RAM ADATA DDR2 1066 Mhz (2x2GB) 4GB - CL5Chci přidat 2x Kingston HyperX DDR2 1GB 800MHz CL5 KHX6400D2/1G Mohl by mi někdo prosím poradit? Děkuji předem za všechny odpovědi.

Odpovědi na otázku

problém je v tom, že k historické věci chceš přidat ještě historičtější tohle spolu opravdu fungovat nebude

A proč když tam mám jen tu jednu RAM tudíš 5 GB PC funguje bez problemu?

Protože si jí nejspíš nevšímá, ale když tam nacpeš 2 tak už jo

Nevím jestli tomu vubec rozumíš. Přečti si to pozorvně znova. A pak odepiš. TO co si zatím napsal mi příjde jako že nevíš o co jde ale abys vypadal dobře tak si něco napsal.

Že tě baví se ztrapňovat. Jediný, kdo tomu nerozumí, jsi ty. Emailovou adresu si nech na seznamku a nauč se psát.

Ta emailová adresa je tam omylem nevím proč mi google chrome automaticky doplnil tohle. Byla to jen chyba. Já se neztrapňuju ale čekal jsem inteligentní odpověd. A né typ odpovědi máš WOODEN PC běž si koupit novej. Sry to mi příjde jako že píše 15 letej kid co tomu opravdu nerozumí. Když mi funguje 5 GB ale když přídám tu poslední 1 GB RAM tak se PC seká tak bych rád inteligentní odpověd. Takže já se tu neztrapňuji spíš jen čekám na inteligentního člověka

Tak si do toho sráče kup inteligentní paměti.. A ne že to budeš rozkouskovávat po 1 a 2 GB a očekávat úspěšný upgrade a ohromný nárůst výkonu. Jestli do toho sráče seženeš alespoň 2 x 4 GB, tak se s tím třeba poser..

Bože kde jsou ty časy kdy tu byli opravdu inteligentní lidi co aspoň nebyli vulgární a arogantní... Jelikož sem nechtěl být sprostej ale ty asi nevnímáš co sem psal. Já se neptal na tvůj názor ohledně mého PC (nebo sráče) Ale na to proč to třeba nejde. Taky ti můžu napsat že tvůj pen.. má sotva 5 CM ale tvoje stára ti stejně do očí bude lhát že jsi výborný v sexu i když tomu tak není. Prostě sem pleteš párky s autama... Pokud nemáš k tomu říct to co očekávám. Tak na to nereaguj díky (y)

Jedinec, co nacpe do otevřeného textu e-mailovou adresu, chce hovadinu, není schopen napsat správně výrobce desky (asi Chromajzl), je arogantní až blivno, by se měl zdržet klávesnice!https://www.asus.com/us/Motherboards/P5BVM/Hel...

Můj pen.is má 6 cm.. .. a moje stará chodí poslední dobou často k sousedům na kávu.. Takže společně s partnerkou vnímáme náš harmonický vztah za velmi uspokojivý.,. Kdybys byl alespoň krapet inteligentní, tak si s tím tvým sráčem pomůžeš i bez toho, aby někoho žádal o radu.. Jen ty sám víš vše o tvém HW.. tedy znáš tvoji základní desku a možnosti použití pamětí RAM.. Google by ti mohlo být dobrým rádcem .. Učit se.. Učit se.. Učit se..