» Poradna » Ostatní

WOW priest

Ahoj, chtěl jsem se otázat, zda používá priest jako paladin apod RELIC, či jiné...,

Odpovědi na otázku

no nevím ale ankh nepoužívá

Priest nepouziva relic ani nic takovyho

www.wowporadna.over.cz zeptej se tady

Ja poznam akurat tak Judas Priest.

ne,priest používá wand

Priest,bohužel......žádný totem,idol ....ani zmiňovaný relic nemá možnost využívat...Ikdyž dle mého názoru by to nebylo naškodu...Takový relic a k tomu 2h staff.....:)))) když už má Priest možnost nosit held ofhand s one hand mace nebo dager tak by nějaký relic se staffkou nebyl naškodu..Ovšem jiné classy by to znevyhodňovalo...