» Poradna » Web a internet

Wow pomoc

Dobrý den, nedávno jsem zacala hrat online hru World of warcraft. Hru jsem hrala zdarma. Dnes jsem si koupila World of Warcraft: Subscription. Akorat mi porad nelze udelat u guest Learning the ropes ten battle jakmile najdu zvíře se kterým jde battle provést zmacknu prave tlačítko myši a napise mi to starter edition account cant participate in pet battles. Nevite co s tim? Nebo jak ziskat vlastniho peta? Prosim po lopatě jsem úplný začátečník a ještě se v tom světě moc nevyznam. Diky

Odpovědi na otázku

Může to trvat až 24 hodin, než se omezení ze Starter Edition odstraní.