» Poradna » Ostatní

Wow aukce

Dobrý den, hraju world of warcraft docela ktrátkou dobu, ale pořád nerozumím tomu když u předmětu mám napsaný auction: bop co to jako znamená, nebo proč když jsem získal věc v dungeonu ktrerá se prodává na aukci a já ji nemohu prodat, protože mi to píše item can not sell soulbound nebo tak nějak, když tu věc si ani nemůžu nasadit, protože to je ají na jiný rasy poraďte.

Odpovědi na otázku

BoP = Bind on Pickup to znamena ze kdyz to dostanete stane se to pouze vase. Mohl by jste to prodat v pripade ze by jste to v tom dungeonu ne needoval a vyhral. Pak by to bylo BoE coz se stave vase az kdyz to pouzijete.BoP = soulbound, BoE = na prodej a jeste mate BoA coz se ulozi pro cely ucet.

Odpověď je jednoduchá.Vše co je označeno jako "Soulbound", je možné prodat pouze vendorovi nebo vyhodit. "Soulbound" znamená, že je to připojeno k "duši" hráče. Během dungeonu, pokud jste stále v něm, je ale možné tyto věci darovat jiným hráčům ze skupiny. Například, když se omylem překlepnete a needujete jako kněz plátové brnění, které na sobě mít nemůžete.