» Poradna » Programy

WOT

Myslíte, že je možné aby autoři těchto pay to win her vylepšovali svá díla tak, aby závislí hráči platili neustále víc peněz? Dřív jsem měl pocit, neplatíš, trefíš každou třetí, platíš trefíš skoro vše, ale poslední dobou mam pocit, že je jeden tým loserů který netrefí nic ani z metru a druhej pálí za jízdy a za 4 minuty je hotovo. Tak, aby hráči odehráli co nejvíc bitev, hodně opravovali a nakupovali munici. Nedávejte jim své peníze, jsou to podvodníci a je to druh podvodu, který je uplně nový a zatím nepostižitelný.

Odpovědi na otázku

Samozrejme ze je to mozne, staci se podivat treba na Black Desert nebo Arcehage jak se to menilo za posledni roky. Neni zadnej podvod a uz vubec ne neco noveho.

Samozrejme je vylepsují, ale ne timhle směrem, je tam tolik veci za které se dá utrácet.... rozhodne není důvod podvádet s penetrací. Sám do WoTka docela sypu, nevadí mi to, mám to místo cigaret, chlastu a kurev

tak jestli sypete tak opravdu podvod s penetrací nemusíte vůbec zaznamenat.

To je správné,že sypeš.Aspoň my neplatící máme oslíčku otřes se.Ono až se momentálně změní stromy,přijde pomalé vyvažování ala WG+posádky 2 tak možná přijdeš na to,že ty tři věci,které si odpustíš by možná byly lepší.

No kdyby platící nesypali, tak neplatící nemají vůbec nic. WG to nedelá pro ne, a uz vůbec nebude vylepsovat hru proto, aby se neplatícím hrálo lépe. Wargaming je cistý kapitalismus

Ano čistý kapitalismus.A dokud si nenabijou držku tak se nic nezlepší.Nebo máš pocit,že za poslední cca. 2 roky je tahle hra v pořádku?Podívej se co odešlo starších a především platících hráčů,proč je asi ve hře jen pro random anonymizer,kde nemáš možnost zjistit,kolik je ve hře skutečných hráčů+spoustu dalších vychytávek pro skvělé hraní,kde se poslední dobou rozmohla hra prohra-výhra-15:0 až 6 jak podle šablony.Po nasazení anonymizeru začalo švindlovat i XVM a to se nebavím o firmě,která toleruje nepovolené mody a těch pár jedinců co to schytá na oko a někdy i neprávem,protože to nejsou schopni zjistit tak bych ještě měl něco platit?Dnes je tolik herních titulů,že si člověk může s klidem vybírat ve velkém.A jen tak pro zajímavost u téhle hry,která se nechá hrát i zdarma-jeden slušnější premiový tank(nemyslím ty předražené plečky co se vydávají za skvělé stroje s patřičnou cenou) roční premiový účet+v současné době battle pass tak za tuhle cenu u konkurence asi co.Několik AAA titulů s plnou výbavou.Co si asi normální jedinec vybere.

Ja s vami bohuzel nesouhlasím ja to zas tak neprožívám jako někteří hráči, je to pro me čistá zábava a to jeste sezonní, protoze jak se oteplí, tak tahám motorku a pul roku me u tanku nikdo neuvidí Na boty ve hre absolutne nevěřím, anonymizer sam používám, a to že někdo po 8 letech hraní hru opustí je asi normální vývoj, stárnem a mění se priority. Prohra 15:0 je frustrující, ale logická, pokud nastoupí 10 blbečků co si koupilo premiový tank proti četě dvou hráců typu marty_vole - jsou bez sance! já treba mám vyjetých 6 X. ale nehraju je, protože me tam vzdycky zmastí , proste je to "jejich" písek a dokud nebudu mít 20k her, tak si pojedu 8.a 9. tier. Vlastne jo, v jednom máte pravdu, je tolik her, že kazdý má možnost volby. A víte co je pro me zvláštní? Me 40 let nic nechytlo tak jako tanky, povazuju to za geniálne propracovanou hru - fungující fyzika (penetrace vs. síla pancíře, sklon, vzdálenost..), perfektní grafika na ULTRA 2500x1400 i na mainstremovem PC (i3 a GPU1650), rozsáhlé moznosti expení (posádky, tanky, vybavení...).

Přesně takovýhle osly, jako jseš ty a tobě podobný, tvůrci WOT potřebují.Jen tak dál osle.😄

No tak já na to mám a nestydím se za to

Free to play hry jsou zalozene na vice modelech, co se tyce vydelavani penez.Tyto hry musi zasahnout co nejsirsi spektrum hracu. Jak hrace, kteri to pustili poprve, tak hrace, kteri tu hru hraji nekolik let.Sam asi vite, ze u free to play her se procento platicich hracu pohybuje od 3 do 10 %. Vemte si, ze kdyz mate milionu hracu, jen cca 30 tisic lidi je ochotno zaplatit/koupit si nejake vylepseni / skin atp.WOT je tak trochu kategorie sama pro sebe a bylo o tom napsana spousta clanku. Pokud mate ve hre stovky tanku, je dost obtizne vybalancovat jednotlive vlastnosti techto tanku. Je jasne, ze nektere budou rychlejsi, silnejsi atd.U WOT je to prave problem. Nemohou resit monetizaci jen pomoci skinu, kamuflazi atp. (napr. monetizace v CS:GO) Protoze kazdy tak je proste jiny - ma jine vlastnosti. Proto mate moznost si koupit "papirove" lepsi tank.Druha strana veci je, ze lide jsou ochotni kupovat "pay to win" tanky. Kde je poptavka, tam je i nabidka. Lide maji pocit, ze maji neco extra, vyvojar ma vydelano. Podle mne, je naprosto zbytecne se nad tim rozcilovat. A slovo podvod neni na miste. Je to bezna praxe v hernim prumyslu. Zkuste se podivat napriklad na herni mobilni trh. To je jeste vetsi svinstvo ;)

No, s těmi týmy looserů... to není tím, že jedni trefují a jedni netrefují. U jedné ze tří her se dá už v první půlminutě poznat, jestli je prohraná nebo vyhraná jen podle toho, kolik tanků se kam rozjede a kde se kdo zakempí. A právě tyhle bitvy, kde člověk sleduje, jak si všichni myslí, že nejbezpečnější bude schovat se do rohu za ostatní a hlavně nejet tam, kde bývá nejvíc červených, většinou skončí během čtyř minut 0:12.A jinak, kdyby to bylo jen pay to win, ona je to hlavně podělaná loterie se zvrhlými pravidly. Dělá to na mě dojem, že spíš než na mechanice trefování tanků pracují na mechanice netrefování tanků. Když tank pokrývá většinu zaměřovače, jedna ze čtyř ran jde precizně do jediné skulinky, která zůstala nepokrytá.Když je někdo na hulldownu, jdou čtyři z pěti ran do země místo do tanku (i když to do něj člověk pere zboku). Na čtyři z pěti tanků, které mají 20 hp a jsou s jistotou na ránu, je potřeba vystřelit dvě až tři rány, než chcípnou, i když do nich člověk střílí zezadu. Když už ta první nemine a trefí, sežerou ji pásy za nula, nebo dingne (opět chváleno jako skvělá mechanika, která dělá hru zábavnější a dává tomu zmrzačenému šanci).Když člověk míří zepředu na vanu uprostřed tanku, jdou dvě ze tří ran buď do pásu za nula, nebo mezi pásy za nula. :DKdyž člověk míří zboku na věž u ELC nebo AMX, má snad větší šanci, že trefí mezeru mezi korbou a věží, než že trefí tu věž. :DKdyž má člověk přes dvě třetiny zaměřovače šutrák a přes třetinu tank, co se za něj schovává, jdou čtyři z pěti ran do šutráku.Když člověk střílí po EBR a náhodou trefí, sežerou mu dvě ze tří ran kola. Když člověk s EBR kličkuje jak debil a narazí na zakempené Progetto 65, chytne dvě perfektní rány pár sekund po sobě přes půl mapy. :DNasvítí se tank. Čtyři sekundy, než se na něj otočím. Tři sekundy, než to doměří, aby byla Ukázat celý příspěvek

WG urobi vsetko aby vytiahol peniaze od hracov, tak sa podla toho zariad.

Kdysi mi přišlo nepředstavitelné, že by se našel debil, co je ochotný si koupit do hry „dlc“ v podobě jednoho letadla nebo tanku za patnáct stovek, když jiní za patnáct stovek prodávájí celou hru. Teď koukám, že už tam mají i „výhodné balíčky“ s jedním tankem za dva a půl.

Zaujímavé.Nedal som ani korunu a trafím všetko čo treba.Ale možno to bude rukami ...

Člověka, co ve WoT trefí všechno, bych chtěl fakt vidět. :D

Všetko čo treba. A dnes bolo treba len tak na 55 percent.Dodám replaye?

WoT jsem léta hrál a bavilo mě to - proto jem neměl problém pustit nějaké ty peníze a koupit si lepší munici/tanky. Jenže jak se hra stala těžkým mainstreamem, tak to šlo do kopru. Ať už tím, že i zaplacené stroje seřezali tak, že klesly na úroveň free tanků, nebo tím, že nedokázali vybalancovat random bitvy podle úrovně hráčů.A musím souhlasit, že občas lze pozorovat dost zajímavé chování. Nechci tvrdit, že jde o úmysl, možná jsou to jenom bugy, nebo souhra náhod, ale kolikrát se mi stalo, že v jedné hře určitý tank prostřelím prakticky pokaždé a v další hře jej prostřelím tak 1x z 5 výstřelů. Dokonce jsem zažil bitvu, kde jsem s TD lvl10 nedokázal probít vůbec, ale vůbec nic. Lehké tanky vždy za 0, nebo "odrazila se", artynu jsem pouze poslal na pásy (a to jsem ji viděl pouze korbu - podvozek měla za kamenem) střední a těžké - škoda mluvit. Za bitvu jem měl 10 výstřelů, 8 zásahů a 0 dmg. Naštěstí bitvy 15:0 byly poslední kapka, takže teď čas a peníze věnuji zajímavějším věcem. A co jem slyšel jak se hra vyvíjí v posledních měsících, tak jsem udělal dobře.