» Poradna » Ostatní

WoT - zakoupen prémiový účet - nic jsem nekoupil

Ve WoT se mi objevila hláška: "zakoupen prémiový účet". Najednou mám prémiják na 3 dny. Já jsem ale nic jsem nekoupil - nemám zlaťáky.Nevíte proč to je?Děkuji

Odpovědi na otázku

Buď snad rád ne :) ? Možná dáreček od vývojářů nebo se někdo uklikl s platbou a napsal tam tvůj účet (podobné nicky) .

To jsem rád. Ale jestli se někdo uklikl, tak moc rád nejsem, to se mohl někdo raději ukliknout na rok prémijáku, to by bylo o moc lepší.Dáreček od vývojářů - to nevím - nic jsem nedodělal, co by mohlo dát prémiják a hlavně je tam napsaný to ZAKOUPEN.

Tak jsi dostal pod stromeček něco od razeru a zaregistroval jsi se zde http://www.razerzone.com/world-of-tanks-gamescom-cz . Poté se dá skutečně získat premium na 3 dny zdarma.

Ale tato akce probíhala v průběhu gamescomu, což byl srpen roku 2014, takže to asi beztak tohle nebude.

Pro mínusáky - to byl vtip.Jsem přece Čech, takže pobrat co to jde!

blbý vtip

Mozna je to test poctivosti naroda a kdyz ho vratis,dostanes premium na rok, nebo na dozivoti. ☺

Ha! Hraješ WoT a nevíš že momentálně jsou u každého národa mise a když splníš misi tak dostaneš prémiový účet na 3 dny ! Když uděláš mise všech národů tak dostaneš prémiový tank! Vývojaři by ti určitě nedali jen tak 3dny prémiového účtu!

tiež mohli mať vyššie IQ a nazvať to darčekom, výhrou a pod. a nie kúpou

používají jednotné pro vše ! pokud tu hru hraje tak by měl o dění ve hře vědět a né psát po internetu jaktože to a to ? A aby mu někdo omylem poslal dárek je blbost ! V tomhle se fakt nespleteš ! Prostě dokončil misi to je vše ! Už to tu zamkněte a ukončete zbytečnou diskuzi !!""

Napsal jsem, že: "nic jsem nedodělal, co by mohlo dát prémiják".Nehraju to tak často, abych udělal 150 000 něčeho a zničil 150 tanků. Hraju jen za Rusy a mám cca 45 000 poškození a 20 zničených tanků v té akci, o které píšeš.Ale jinak máš pravdu, že je to zbytečná diskuse, protože teď už mám jen 2 dny prémijáku a než by jsme se dobrali konce tak jsem stejně bez něj.

:)