» Poradna » Ostatní

World of warcraft účet

Dobrý den chtěl bych začít hrát world of warcraft ale vůbec netuším co bych mnel koupit abych mnel tu celou edicy a musel platit jen ty měsíční poplatky někde jsem četl že bych musel koupit nějaký data disky atd... Byl by někdo tak hodný a poradil mně?. Děkuji

Odpovědi na otázku

Staci koupit posledni datadiisk ostatni datadisky dostanes k tomu.Tak jest https://eu.shop.battle.net/en-us/product/world-of-wa... .Vic nepotrebujes

Jsem slyšel že je prý i nějaký levnější jen do levlu 100

100 level ma legion ale nevim proc bys daval skoro stejnou cenu za legion kdyz legion stejne uz skoncil a datadisk ma by t v lete.Kdyz koupis legion budes tejne kupovat tenhle datadisk.https://eu.shop.battle.net/en-us/product/world-of-wa... kupoval bys tohle a za pul roku datadisk.To si rovnou kup datadisk battle of azeroth.

Takže tohle je uplně k ničemu kupovat ano? :)

Naprosto k nicemu.To mas jen zakladni hru + tbc do 70lvl.

Tak koukam ze uz davaji vic ale i tak bude ti chybet legion a datasik ktery za pul roku vyjde.

Dobře díky moc :)

dobri den poprosil bi som si ucet na wol warkraft