» Poradna » Programy

World of tanks

Dobrý den,rád bych se zeptal co mám udělat abych si mohl koupit tanks ve World of tanks-mám potřebné peníze-mám tank vyzmkoumaný-mám místo v garážiNapíše mi to:Chyba:Nelze koupit 'M3 lee'. Toto vozidlo užmožná máte.¨A nevidím ho...Prosím poraďteDěkuji Marek Smrček

Odpovědi na otázku

No tak ho už asi máš. Pořádně se podívej. No a pokud nemáš, tak se obrať na podporu té hry (případně použij fórum WoT). Tady to těžko vyřešíš.