» Poradna » Programy

World of Tanks CT

Dobrý den,od včerejška mi nejde zapnout WoT CT (zapne se, ale napíše: Filed to connect to server. The server may be unaviable, or network settings may be wrong.) Zkoušel jsem: povolit aplikaci ve firewallu přeinstalovat hruDříve mi hra šla zapnout bez problémů. WoT EU mi jede normálně."The server may be unaviable" Koukal jsem se na stránky WG a servery jsou momentálně "Operational", čiže funkční. "network settings may be wrong" je důvod, proč píšu sem, sítím moc nerozumím a bojím se něco podělat. Zatím jsem zkoušel akorát povolit to ve firewallu, bezvýsledně.Díky za rady

Odpovědi na otázku

A co ti na to řekla podpora? Jsem si na 100% jist, že WoT má podporu! Začal bych prvně tam.... Další věcí je pak google, při položení dotazu našel plno odkazů/rad atd... stačí jen použít to co máš na krku.

Poprava mi odepsala to s tím firewallem a antiviral, odepsala jsem jim a zatím nic.

Také doporučuji se tedy kdyžtak ptát na oficiálním foru, připadně na alternativním fóru WoTka.

Mají podporu, tak jim tam napiš, tohle vyřeší jenom oni a pomůžou ti s tím, já jsem jim tam už hodně krát psal a můžeš tam psát i česky májí tam překladatele. Jenom ti odpoví anglicky, ale snad umíš

On CT nemusi byt dostupny uplne furt. Je to test, tudiz nebezi nonstop.Jste si jist, ze prave probiha nejake testovani a CT ma bezet? Neni prave doba planovane udrzby serveru?