» Poradna » Ostatní

World of tanks Blitz

Dobrý den, v mé oblíbené hře world of tanks Blitz mě někdo před rokem vlezl Na účet a prodal všechny desítkové tanky,tak samo prémiové. Psal jsem na podporu jestli mi aspoň 1 můžou vrátit, poslal jsem screenshoty. Takže co myslíte, vrátí mi ten tank?

Odpovědi na otázku

Ahoj já si myslím že už ti tank nevrátí

A jak by asi mohli poznat, žes je neprodal ty sám? :) A navíc když to řešíš až po roce...

Už i je nevrátí, a nehraj takovou pico*inu.......Mago*re

Každého baví neco jiného třeba ty se rád koukáš na gay porn

Ahoj, po poslední aktualizaci se mi neobjevují reklamy (10zlat. za shlédnutí) nevíte někdo co se s tím dá dělat? Díky Jirka

Ahoj, sice nemám odpověd, ale uklidním tě. Mě to nejde taky, takže to asi vymazali.