» Poradna » Ostatní

Wordpress šablony

Ahoj,mam na vas dotaz, jsou free sablony bezpecne? nenataham si s tim nejaky vir? Potazmo jaka stranka zarucuje free sablony ktere jsou zdrave. Srranky budou pro fotbalovy tym - nemate nejake tipy? Hlavne aby to podporovalo ceskou diakritiku.Dekuji za radu.

Odpovědi na otázku

Přímo na wordpress.org je hromada šablon. Ty jsou bezpečné. Nebo zkus do google hodit wordpress themes a vyjede ti hromada stránek, kde jsou k dispozici jak placené, tak free šablony.Pokud si nestáhneš šablonu z, na první pohled, divné stránky, tak bych neměl strach se škodlivostí šablon.

Chod do wordpress backendu, daj vzhlad, temy pridat novu.....tukni na vyhladat a daj tam sport alebo football soccer...skratka nieco so sportom a vybehne na teba kopa stranok....vsetky su bezpecne....vyber si taku co sa ti bude pacit. Ak zistis ze to neni ono, nahras inu temu a je to....same sa tinto prehodi obsah zostane zachovany.Podla toho na co sa pytas a akym sposobom, si vo wordpresse novacik....takze skutocne si nelam s nicim hlavu, ked narazis na problem dojdi sem....poradime.