» Poradna » Web a internet

Wordpress sablona

Zdravim.Nainstaloval som Wordpress a donho sablonu so vsetkymi pluginmi.Na stranke sa ale vobec nic nezobrazi.Len biela plocha.Treba to niekde nastavit manualne nech sa stranka zobrazi alebo pod?V joomle to bolo tusim publisched alebo tak nejak.Dik.

Odpovědi na otázku

Šablona i pluginy se nejen instalují, ale také aktivují...Šablona: V menu dashboardu (nástěnky) VZHLED -> (vyberte šablonu) -> AKTIVOVATPluginy - obvykle se jejich instalace a aktivace nabídne po správném nahrání šablony... jinak opět z dashboardu: Pluginy -> Přehled pluginů - vybrat ty, které potřebujete (chcete) a aktivovat..Nevím, jakou šablonu používáte, měla by mít vytvořenou "Stránku".Dále jukněte do Nastavení -> Zobrazování, kde se volí mezi "posledními přízpěvky" nebo "statickou stránkou" - v podstatě je to výběr, jestli se má hlavní stránka (www.neco.nekde) skládat automaticky z posledních přidaných článků (stránek, podobně jako blogy) nebo zda má být pevně nastavená (jedna stránka)...Krásný den...

Dakujem za radu.V Nastaveniach ale nemam moznost Zobrazeni ako pisete.Je tam Vseobecne,Pisanie,Citanie,Komentare,Multimedia,Trvale odkazy,Akismet,Whopal themer.Tie dva kroky som spravil ako ste napisal,ale stale prazdna stranka.Viete mi poradit co dalej?Sablona je Strolik.Ked dam upravit sablonu tak ju tam pekne vidim celu a mozem editovat.

Tak som to nasiel nakoniec pod kategoriou pisanie a je nastavene na staticku stranku,ale vysledok bohuzial ziadny.

ozvěte se mi do mejlu (stačí kliknout) - a můžeme se na to podívat, ale dneska jsem trochu moc zasekanej. To je tak, když na něco člověk zapomene (já) a pak musí dohánět...

Super dik,poslal som Vam email.Este raz dik.

Bez obsahu se logicky zobrazí jen prázdná stránka

Nainstalovana sablona aj s demo obsahom by sa logicky zobrazit mala.