» Poradna » Web a internet

Wordpress registrační a přihlašovací plugina k stáhnutí

Dobrý den,práve začínám delat stránku na wordpressu a chtel bych se zeptat jestli nekdo neznáte pluginu pro přihlášení,registrování,zapomenuté heslo a ješte aby po registraci ode me musel dostat potvrzovací kód ješte předtím než bude moct videt obsah webové stránky.Dekuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

Vím že existuje Custom Login, taky snad Custom WP Login, pak je ještě Theme My login. Musíš hledat, na webu je toho spousta. Napiš si do vyhledávače např. wp login plugins atp.

Wordpress registrační a přihlašovací plugina k stáhnutíLkkl | 12. 7. 2020 12:18 Dobrý den,práve začínám delat stránku na wordpressu a chtel bych se zeptatjestli nekdo neznáte pluginu pro přihlášení,registrování,zapomenuté heslo a ješte aby po registraci ode me musel dostat oveřovací kód ješte předtím než bude moct videt obsah webové stránky.Dekuji za každou radu.

"přihlašovací plugina" ... "neznáte pluginu.. "připadá ti že slovo plugin je ženskýho rodu ? Jako opravdu ?

Pokud si dobře pamatuju tak na odeslání kódu do mailu tak musíš mít např SMTP ne?

Ne.

Ok.